Stuurwiel bediening Audi A1

Stuurwiel bediening Audi A1

104,95

2 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1321-602 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Audi A1 2010

Geschikt voor:

Audi, A1, 2010 – 0

Headunit:
Concert
Chorus
Symphony

Connector:
Quadlock (Most) (52 pins uitvoering)

Info:
Niet voor modellen met een multimedia scherm op het dashboard

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

A1

Bouwjaar Auto (vanaf)

2010

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1321-602

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
17,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Caliber
15,95 Helaas, niet op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad