Stuurwiel bediening Audi A3, A4, A6, TT

Stuurwiel bediening Audi A3, A4, A6, TT

104,95

5 op voorraad

  • Uit voorraad leverbaar
  • Verzekerd verzonden met GLS
  • Wij staan klaar voor vragen
  • Ideal
  • Visa
  • Mastercard
  • Apple Pay
Artikelnummer: 27.1321-600 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Audi A3 2003 - 2005
Audi A4 2001 - 2008
Audi A6 2004
Audi TT 2003 - 2006

Geschikt voor:

  • Audi, A3, 2003 – 2005
  • Audi, A4, 2001 – 2008
  • Audi, A6, 2004 – 2004
  • Audi, TT, 2003 – 2006

Headunit:
Concert
Chorus
Symphony

Connector:
ISO en mini ISO

Model:
Audi A3 – 8P modellen
Audi TT – Mk2 modellen

Info:
Voor modellen zonder actief en/of versterker systeem
Voor modellen met een versterker
Voor modellen met een half actief systeem
Voor modellen met een vol actief systeem
Voor modellen met een half BOSE systeem
Voor modellen met een vol BOSE systeem

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

A3, A4, A6, TT

Bouwjaar Auto (vanaf)

2003

Bouwjaar Auto (tot)

2006

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1321-600

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Alpine
17,95 Op vooraad
aansluittechniek
Radiolead VST
15,95 Helaas, niet op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Pioneer
15,95 Op vooraad