Stuurwiel bediening Alfa 147/ 156/ GT

Stuurwiel bediening Alfa 147/ 156/ GT

59,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1001-400 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Alfa Romeo 147 2000 - 2007
Alfa Romeo 156 2000 - 2007
Alfa Romeo GT 2004 - 2008

Geschikt voor:

  • Alfa Romeo, 147, 2000, 2007
  • Alfa Romeo, 156, 2000, 2007
  • Alfa Romeo, GT, 2004, 2008

Headunit:
Blaupunkt Mid
Blaupunkt High

Connector:
ISO en mini ISO

Functies:
Plug & Play
Analoog

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting)

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

147, 156, GT

Bouwjaar Auto (vanaf)

2004

Bouwjaar Auto (tot)

2008

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1001-400

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead Clarion
15,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Pioneer
15,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead JVC
17,95 Nog maar 1 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Zenec
6,95 Op vooraad