Stuurwiel bediening Alfa

Stuurwiel bediening Alfa

99,95

Uitverkocht

Artikelnummer: 27.1001-603 Categorieën: ,

Merk Model Jaar
Alfa Romeo 4C 2013
Alfa Romeo Giulietta 2014
Alfa Romeo MiTo 2014

Headunit:
Continental Mopar

Connector:
OEM specifiek

Functies:
Plug & Play
Phone button support
(gesprek aannemen/ophangen in bluetooth modus voor de merken Alpine, Clarion, Kenwood, Pioneer en Zenec)
CAN-bus
Handrem signaal
Achteruitrij signaal
+15
Verlichting
Speedpulse

Lead:
Alpine 8715647841931
Clarion 8715647841887
JVC 8715647841467
Kenwood 8715647841894
Pioneer 8715647841917
Sony 8715647841924
Caliber 8715647962308
Parrot Astroid 8715647000291
Multilead 8715647979450
(Alpine, Beat, Clarion, JVC, Kenwood, Panasonic, Pioneer, Sony, Zenec, LG – inclusief jackplug aansluiting) Geschikt voor: Alfa Romeo, 4C, 2013, 0 Alfa Romeo, Giulietta, 2014, 0 Alfa Romeo, MiTo, 2014, 0

Eigenschappen

Gewicht 2 kg
Afmetingen 30 cm
Type Auto onderdeel

Automerk

Automodel

MiTo

Bouwjaar Auto (vanaf)

2014

Bouwjaar Auto (tot)

0

Categorieën ,
Artikelnummer 27.1001-603

Gerelateerde producten

 
aansluittechniek
Radiolead JVC
16,95 Op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Panasonic
15,95 Nog maar 3 op vooraad
 
aansluittechniek
Radiolead Digital Dynamics
15,95 Nog maar 4 op vooraad
aansluittechniek
Radiolead Sony
15,95 Helaas, niet op vooraad